Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Witkowicz-Matolicz przeszła do Polsat News

Agnieszka Witkowicz-Matolicz jest też autorką książek "Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach" oraz "Niezwykłe dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń" (screen: YouTube/Onet Rano)

Agnieszka Witkowicz-Matolicz, dotychczasowa szefowa newsroomu Muzo.fm, została reporterką i wydawczynią programów Polsat News.

Witkowicz-Matolicz od siedmiu lat była związana z należącym do Polsatu Muzo.fm - jako szefowa newsroomu i prezenterka serwisów informacyjnych. Dziennikarka potwierdza przejście do Polsat News. Jej materiały telewizyjne będzie można dodatkowo usłyszeć w Muzo.fm, bo newsroom telewizyjny i radiowy ze sobą współpracują.

Na pytanie kto, w związku z przejściem Agnieszki Witkowicz-Matolicz do Polsat News, będzie teraz kierował newsroomem rozgłośni, Marcin Bisiorek, dyrektor programowy Muzo.fm odpowiedział, że wkrótce będzie komunikat w tej sprawie.

Przed Muzo.fm Witkowicz-Matolicz przez dwa lata pracowała w Radiu PiN, gdzie była zastępczynią redaktora naczelnego, szefową informacji i autorką programów o tematyce gospodarczej. Z ramienia tej stacji prowadziła w Polsat News magazyn "sPiNacz Tygodnia". W przeszłości była też związana m.in. z Tok FM i RMF FM.

W ostatnich miesiącach z Polsat News odeszli m.in. Joanna Górska, Michał Banasiak i Magdalena Cenker.

(MNIE, 06.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.