Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przygoda szefem działu kreacji, Jarzębowski szefem PR w Kool Things

Zadaniem Przygody będzie rozwijanie biznesu agencji poprzez kreatywność(screen: Linkedin/Kool Things)

Daniel Przygoda i Tomasz Jarzębowski objęli stanowiska head of creative i head of PR w agencji marketingowej specjalizującej się w gamingu Kool Things. Agencja zatrudniła również Jagodę Gizińską (junior art director) i Patryka Kordulskiego (account executive).

Przygoda trafił do Kool Things po ponad dwóch latach spędzonych w Feeders.agency, gdzie był creative growth directorem. Wcześniej pracował m.in. w Wavemaker, gdzie kierował działem kreatywnym. Jarzębowski pracował m.in. w OTCF, w której odpowiadał za marketing i komunikację marek 4F i Under Armour. Ma również doświadczenie dziennikarskie — był recenzentem i redaktorem m.in. w "Resecie" i "PC Gamerze PL". Jarzębowski na stanowisku zastąpił szefa PR Michała Miziora.

Jagoda Gizińska miała okazję współpracować z Danielem Przygodą już w Feeders.agency, jednak ostatnie sześć miesięcy spędziła w Saatchi & Saatchi, gdzie zajmowała się siecią sklepów Obi. W Kool Things będzie pracowała m.in. przy marce Sprite. Piotr Kordulski pracował m.in. w F11 Agency, ma również doświadczenie jako tester gier komputerowych.

(KAP, 05.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.