Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Legia Warszawa z kampanią promującą powrót do fazy grupowej Ligi Europy

Banery pojawiły się w najważniejszych komunikacyjnie, biznesowo i handlowo lokalizacjach w stolicy (fot. Janusz Partyka/Legia Warszawa)

Legia uruchomiła kampanię "We Are Back", w ramach której na terenie Warszawy pojawiły się banery reklamowe promujące wygrany mecz z Leicester City w ramach piłkarskiej Ligi Europy.

Banery pojawiły się m.in. na fasadzie wieżowca Warsaw Spire, na placu Unii Lubelskiej i na terenie metra Świętokrzyska. Na elewacji PGE Narodowego wyświetlono w czwartek 30 września napis "Powodzenia Legio". Banery na terenie miasta są kolejnym etapem kampanii, która została zapoczątkowana w Moskwie, gdzie klub wykupił przestrzenie reklamowe promujące mecz Legii ze Spartakiem.

W rozmowie z "Presserwisem" przedstawiciele Legii nie chcieli potwierdzić, czy podobne działania będą miały miejsce przed meczami wyjazdowymi z Leicester City i SSC Napoli.

(KAP, 05.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.