Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 dziś też bez Krzysztofa Skórzyńskiego - zawieszonego za doradzanie Dworczykowi

Krzysztof Skórzyński po raz ostatni poprowadził "Sprawdzam" w piątek 17 września (fot. materiały prasowe)

TVN 24 również w ten piątek nie pokaże programu publicystycznego "Sprawdzam" Krzysztofa Skórzyńskiego.

Dziennikarz "Faktów" TVN i TVN 24 w zeszły poniedziałek (20 września) został zawieszony po tym, jak okazało się, że doradzał szefowi kancelarii premiera Michałowi Dworczykowi. Świadczyć o tym miał mail ze stycznia 2021 roku, który wyciekł do sieci ze skrzynki Dworczyka. Skórzyński wcześniej zaprzeczał, by kiedykolwiek doradzał politykowi. Gdy pojawiły się dowody - zamilkł i nie komentuje sprawy. 

W czwartek biuro prasowe TVN Grupa Discovery poinformowało, że w piątek emitowane będzie dłuższe wydanie "Faktów po Faktach", a emisja "Sprawdzam" została anulowana. Programu Skórzyńskiego nie było również 24 września. Po raz ostatni poprowadził "Sprawdzam" 17 września.

TVN Grupa Discovery - oprócz krótkiej informacji na Twitterze stacji TVN 24 o zawieszeniu Krzysztofa Skórzyńskiego do czasu wyjaśnienia sprawy - wciąż nie odniosła się do ujawnionej korespondencji dziennikarza z politykiem PiS.

(KOZ, 01.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.