Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Matyszczyk zastępuje Giedroyć-Skibę w „Gazecie Wrocławskiej"

Artur Matyszczyk do "Gazety Wrocławskiej" przechodzi z "Gazety Lubuskiej" (screen Typer TV)

Artur Matyszczyk od 1 października 2021 roku będzie p.o. redaktorem naczelnym "Gazety Wrocławskiej" (Polska Press). Zastąpi na tym stanowisku Alicję Giedroyć-Skibę, która odchodzi z firmy za porozumieniem stron po zaledwie czterech miesiącach szefowania "GWr".

Matyszczyk od czerwca br. pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego "Gazety Lubuskiej" (Polska Press), z którą był związany od 2020 roku najpierw jako reporter i wydawca, a wcześniej, w latach 2004-2009 jako dziennikarz.

Alicja Giedroyć-Skiba redaktor naczelną "Gazety Wrocławskiej" została w czerwcu br. Kilka tygodni temu udzieliła wywiadu Krzysztofowi Skowrońskiemu, w którym skrytykowała Dorotę Kanię, członkinię zarządu Polska Press. "Może nie powinnam polemizować ze swoją szefową, Dorotą Kanią, ale jej optymizm co do papierowej prasy jest zbyt duży. Choć chciałabym, żeby było jak mówi i pojawiła się moda na czytanie »papieru«" - komentowała Giedroyć-Skiba słowa Kani z Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

(KRY, 30.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.