Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Stryjczyk-Zakharchenko pracuje w Kamikaze

Bezpośrednio przed przejściem do Kamikaze pełniła funkcję group account supervisor w agencji Plej (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Stryjczyk-Zakharchenko dołącza do Kamikaze na stanowisko senior account manager. Do Kamikaze przechodzi z agencji Plej.

Stryjczyk-Zakharchenko ma być odpowiedzialna za obsługę marki Kaufland, w tym m.in. za budowanie relacji i bieżący kontakt z klientem oraz koordynację zespołu agencyjnego pracującego dla tego brandu.

Karierę w branży marketingowej rozpoczynała 10 lat temu, pracując w latach 2011-2013 dla wydawnictwa Direct Publishing Group, specjalizującego się w projektach z obszaru custom publishing, obsługiwała w tym wydawnictwie klientów takich, jak Tauron Polska Energia, PKOl, Grupa Żywiec. Następnie pracowała w Tesco Polska, jako marketing specialist oraz w agencji Duda Ads Polska, gdzie jako account manager współpracowała z Jeronimo Martins (Biedronka). Od 2016 roku przez ponad cztery lata pracowała w agencji Isobar (Dentsu), finalnie na stanowisku group account manager. Bezpośrednio przed przejściem do Kamikaze pełniła funkcję group account supervisor w agencji Plej.

 

 

(AMS, 28.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.