Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Świat według Kiepskich" wróci do Polsatu po ponadrocznej przerwie

Główną rolę w serialu gra Andrzej Grabowski (fot. materiały prasowe)

Polsat pokaże nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich". Będzie je można oglądać od 27 października w środy o 20.05 i 20.35, czyli w paśmie programu "Family Food Fight", który zakończy się tydzień wcześniej.

Nowy, 30. sezon "Świata według Kiepskich" czekał na emisję wiele miesięcy. Nagrano go zimą 2020 roku. Pierwotnie zapowiadano, że zostanie udostępniony w Ipli. Ostatecznie tam nie trafił. Zagrali w nim nieżyjący już Dariusz Gnatowski oraz Ryszard Kotys. Rok później Polsat zrealizował 31. serię, już bez udziału Gnatowskiego i Kotysa. Te odcinki też nie zostały jeszcze wyemitowane.

Ostatni premierowy sezon Polsat pokazywał wiosną 2020 roku - w soboty o 19.30. Stacja już wielokrotnie dementowała informacje o planowanym zakończeniu produkcji serialu. W marcu Nina Terentiew, dyrektorka programowa i członkini zarządu Polsatu, powiedziała na łamach Interia.pl, że "Świat według Kiepskich" będzie nadal nagrywany. "Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego" - stwierdziła.

Serial produkuje ATM Grupa. "Świat według Kiepskich" premierę miał wiosną 1999 roku.

(MNIE, 23.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.