Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kino Muranów dołącza do kampanii społecznej "Organizacje społeczne. To działa"

Twórcami kampanii jest kilkadziesiąt organizacji społecznych z całej Polski (fot. Pixabay.com)

W ramach kampanii "Organizacje społeczne. To działa" przed seansami w warszawskim kinie Muranów wyświetlane będą krótkie filmy o tematyce społecznej.

Zapoczątkowana w 2019 roku ogólnopolska kampania "Organizacje społeczne. To działa" ma na celu promowanie działalności fundacji, stowarzyszeń i organizacji społecznych, które angażują lokalne społeczności lub pomagają potrzebującym. W ramach kampanii powstało kilka spotów przedstawiających organizacje. W Muranowie będzie pokazywanych pięć filmów, które opowiadają o m.in. akcjach ratunkowych GOPR czy pracy psów-opiekunów.

Twórcami kampanii jest kilkadziesiąt organizacji społecznych z całej Polski, które wspiera fundusz Civitates. Obok kina Kadr w Dąbrowie Górniczej Muranów jest jedynym kinem w Polsce, które na razie wyświetla spoty stworzone przez organizacje.

(KAP, 22.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.