Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwa nowe dokumenty w Polsat Play. Wyburzanie elektrowni Solorza

Seriale zadebiutują w Polsat Play w październiku (fot. Pixabay.com)

W jesiennej ramówce Polsat Play znajdą się dwa nowe seriale dokumentalne "Elektrownia - wielkie wyburzanie" i "Sam tata i pełna chata - mimo wszystko jest git". 

"Elektrownia - wielkie wyburzanie" opowiada o ludziach, którzy pracują przy największej rozbiórce elektrowni w historii Polski. Nieczynna elektrownia węglowa Adamów w Turku to kompleks budynków, kominów, generatorów, chłodni, hal, magazynów i turbin. Właścicielem byłej elektrowni jest spółka Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, której większościowym akcjonariuszem jest twórca Polsatu Zygmunt Solorz. Do 2030 roku PAK całkowicie wygasi produkcję energii elektrycznej pozyskiwanej z węgla brunatnego.

Z kolei "Sam tata i pełna chata - mimo wszystko jest git" pokazuje losy ojców samodzielnie wychowujących swoje dzieci. Ma to być serial o rodzicielskiej trosce i miłości.

Oba seriale dokumentalne będą emitowane od października.

(KOZ, 22.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.