Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do 30 września można zgłaszać zdjęcia do Grand Mobile Photo

Do konkursu można się zgłaszać jeszcze przez 9 dni. Łączna pula nagród w konkursie Grand Mobile Photo wynosi ponad 12,5 tys. euro

Do 30 września można zgłaszać prace do pierwszej edycji konkursu Grand Mobile Photo. Łączna pula nagród wynosi ponad 12,5 tys. euro.

Grand Mobile Photo to międzynarodowy konkurs fotograficzny organizowany przez magazyn "Press", do którego można zgłaszać zdjęcia wykonane za pomocą telefonu lub tabletu między 1 października 2020 roku a 30 września 2021 roku. Konkurs skierowany jest zarówno do amatorów, jak i zawodowych fotografów.

Prace można zgłaszać w 14 kategoriach zdjęć pojedynczych (Abstract; Animals; Architecture, Design & Arts; Food, Fashion & Beauty; Lifestyle; Micro; Minimal; Nature, Landscape & Environment; People; Photojournalism; Portraits, Self-portraits; Street photo; Technology; Travel, Sport & Adventures) i jednej fotoreportażu.

Nagroda główna wynosi 3 tys. euro, a łączna pula nagród to ponad 12,5 tys. euro. Wszystkie zgłoszone zdjęcia biorą udział w walce o Nagrodę Internautów w wysokości 2 tys. euro.

W ramach współpracy z Samsung Galaxy przy konkursie Grand Mobile Photo polecamy rozmowę z fotografem Aleksandrem Małachowskim, czyli Hashtagalek. Zgłoszenia zdjęć  do kategorii Technologie jest bezpłatne. Rozmowa i zgłoszenia do konkursu tutaj.

Press

(CP, 22.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.