Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kieli w zarządzie holenderskiej spółki będącej właścicielem TVN SA

Katarzyna Kieli jest prezeską i dyrektorką zarządzającą Discovery EMEA (fot. Piotr Molecki/East News)

Katarzyna Kieli i Todd Davis weszli do zarządu zarejestrowanej w Holandii spółki Polish Television Holding BV, właściciela TVN SA - ustalił "Press".

- Proszę skontaktować się z biurem prasowym - mówi Katarzyna Kieli. Biuro prasowe TVN Grupa Discovery potwierdza, że Katarzyna Kieli w ramach swojej funkcji odpowiada również za rynek holenderski i jest m.in. członkinią zarządu Polish Television Holding. "Todd Davis również zasiada w zarządzie tej spółki" - dodaje biuro.

Katarzyna Kieli jest prezeską i dyrektorką zarządzającą Discovery EMEA, a Todd Davis zajmuje w Discovery stanowisko starszego doradcy podatkowego. 

TVN był atakowany za to, że Polish Television Holding BV, będąca właścicielem spółki nadawczej, jest zarejestrowana na lotnisku w Holandii.

(KOZ, 16.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.