Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nina Peret i Piotr Zygmunt tworzą nowy team kreatywny w Walk Creative

Nina Peret i Piotr Zygmunt tworzą team kreatywny od kilku lat (fot. materiały prasowe)

Do Walk Creative dołączył nowy zespół kreatywny. Tworzą go Nina Peret, senior art director, oraz Piotr Zygmunt, senior copywriter.

Peret i Zygmunt mają być odpowiedzialni za wsparcie zespołów obsługujących bieżących klientów agencji oraz prowadzenie działań new business.

Zarówno Peret, jak i Zygmunt z branżą reklamową związani są od kilkunastu lat. Od kilku tworzą zgrany zespół kreatywny. Wcześniej pracowali i w polskich, i w największych międzynarodowych agencjach sieciowych, takich jak Leo Burnett czy DDB. Tworzyli kampanie m.in. dla Orange, Heinekena, Amnesty International, Fiata, McDonald’s, PZU czy HejtStop. Ich prace nagradzane były na festiwalach Cannes Lions, D&AD, One Show, ADC*E, Golden Drum, KTR oraz Effie.

 

(AMS, 15.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.