Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rekordowa liczba zgłoszeń w konkursie Złote Spinacze

Do XIX edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęło 397 zgłoszeń w 35 kategoriach (screen Związek Firm Public Relations)

Do XIX edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęło 397 zgłoszeń w 35 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu.

Do kategorii głównych wpłynęło 238 zgłoszeń, do kategorii sektorowych 106, a do kategorii specjalnych 53 zgłoszenia. Od 14 września do 3 października trwa I etap konkursu, podczas którego 94-osobowe jury ocenia wszystkie zgłoszone projekty za pomocą platformy do głosowania online. 7 października zostaną ogłoszone nominacje. Jurorzy będą oceniać projekty w sześciu grupach, przewodniczącym jury jest Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX.

Projekty w kategoriach głównych i sektorowych jury oceni w pięciu aspektach: wyzwanie, diagnoza, strategia, kreacja, efektywność. W każdym z nich projekt może otrzymać po 10 punktów, czyli maksymalnie 50 punktów. Projekty w kategoriach specjalnych będą oceniane według odmiennych kryteriów, a każdy z nich będzie mógł otrzymać maksymalnie 10 punktów.


(AMS, 15.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.