Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Izabela Albrychiewicz z regionalnymi zadaniami w GroupM

Izabela Albrychiewicz została dwukrotnie uhonorowana tytułem AD WO/MAN roku (fot. materiały prasowe)

Izabela Albrychiewicz, prezeska polskiego oddziału GroupM, otrzymała większe kompetencje w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jej rolą będzie rozwijanie i uspójnianie oferty firmy.

Albrychiewicz otrzymała rolę cluster leaderki w sieci GroupM, do której należą agencje mediowe WPP: Mediacom, Wavemaker i Mindshare. Będzie odpowiedzialna za wsparcie rozwoju oferty i kompetencji biur w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Ukrainie, w Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. W ramach nowej roli specjalistka będzie uruchamiała usługi i marki specjalistyczne na tych rynkach oraz wspierała wymianę narzędzi, technologii i wiedzy między biurami w regionie.

Izabela Albrychiewicz jest związana z WPP od 1999 roku. Jest członkinią rady nadzorczej SAR i od sześciu lat zasiada w zarządzie IAA. Została dwukrotnie uhonorowana tytułem AD WO/MAN roku.

(KAP, 14.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.