Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do 20 września trwa nabór kreatywnych tiktokerów do Galaxy Awards

Przyznanie nagród odbędzie się w trakcie oficjalnej gali 19 października (fot. materiały prasowe)

Pod koniec sierpnia rozpoczął się nabór kandydatów do organizowanego przez Samsunga we współpracy z TikTokiem konkursu Galaxy Awards. Jego celem jest wyłonienie nowych i interesujących twórców korzystających z TikToka.

W ramach Galaxy Awards zostanie przyznanych pięć nagród w kategoriach: talent muzyczny/taneczny, talent aktorski, talent foto-video, talent nieszablonowy i nagroda publiczności. Laureaci zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzą: tiktoker Kuba Norek, piosenkarka Rosalie, head of marketing Samsung Electronic Polska Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, strateżka kreatywna Dominika Skirlo z TikToka i prezes Newonce.media Michał Michalski.

Zainteresowani mogą zgłaszać się poprzez stronę GalaxyAwards.samsung.pl, jak i przy wykorzystaniu TikTok Hashtag Challenge w samej aplikacji. Zdobywców nagrody poznamy 19 października w trakcie gali, która odbędzie się w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki.

Partnerem konkursu Galaxy Awards jest Newonce. Za strategię i koncepcję wydarzenia odpowiada agencja VMLY&R, która razem z d*fusion communication oraz domem mediowym Starcom jest odpowiedzialna za komunikację wydarzenia.

(KAP, 10.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.