Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Daniel Adamus dołącza do Spark Foundry

Daniel Adamus jest członkiem grupy roboczej IAB Polska (fot. materiały prasowe)

Daniel Adamus dołączył do należącej do Publicis Groupe agencji mediowej Spark Foundry i objął funkcję digital strategy & innovations senior managera. 

Adamus będzie odpowiedzialny za rozwój kompetencji digitalowych w agencji, jak i współpracę z klientami firmy. Będzie również współtworzył oferty i nowe produkty, współpracując z zespołem NextTechNow, programem stworzonym dla start-upów, małych i średnich firm, które mogą wesprzeć działania klientów Publicis Groupe.

Dla Adamusa to powrót do Publicis Groupe, sześć lat temu pracował bowiem w agencji Performics należącej do grupy. Ostatnie lata spędził w domu mediowym Mediacom, gdzie odpowiadał m.in. za koordynowanie projektów modelowania atrybucji, wdrażanie modeli ekonometrycznych i zarządzanie ekosystemem mediowym dla takich klientów jak Play.

(KAP, 10.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.