Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojewódzki ogłasza koniec swojego programu. Miszczak: to jakaś głupota

Program "Kuba Wojewódzki" w ramówce TVN jest od 2006 roku (fot. Wojciech Kurczewski/TVN)

Kuba Wojewódzki poinformował w mediach społecznościowych o końcu jego programu w TVN. - To jakaś totalna głupota - odpowiada Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. 

"W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż" - napisał na Instagramie Kuba Wojewódzki. "Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych" - zapowiedział Wojewódzki.

Z naszych informacji wynika, że dziś odbywa się nagranie najnowszego odcinka talk-show "Kuba Wojewódzki".

Zapytaliśmy dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, dlaczego z anteny stacji znika program Kuby Wojewódzkiego. - To jakaś totalna głupota - odpowiada Edward Miszczak. - O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy - dodaje Miszczak, nawiązując do startu jesiennej ramówki (we wtorek TVN pokazał pierwszy odcinek nowego sezonu talk-show "Kuba Wojewódzki"). Miszczak wpis Wojewódzkiego na Instagramie komentuje tak: - To są słynne prowokacje Kuby.

Kuba Wojewódzki w 2015 roku zamieścił na Instagramie zdjęcie reklamujące jego talk-show, ale z logotypem Polsatu, w którym miał program wcześniej, co niektórzy odebrali, że może oznaczać jego powrót do poprzedniej stacji. Z kolei w 2016 roku napisał: "10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuję, że byliście. Dowidzenia". 

Z Kubą Wojewódzkim nie udało nam się skontaktować.

TVN zaczął emitować talk-show "Kuba Wojewódzki" w 2006 roku. Wcześniej - od 2002 roku - Wojewódzki miał swój program w Polsacie.

(KOZ, 09.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.