Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Redaktor naczelny Radia Zet Michał Celeda złożył rezygnację

Michał Celeda redaktorem naczelnym Radia Zet był od kwietnia 2019 roku (fot. Piotr Molecki/East News)

Redaktor naczelny Radia Zet Michał Celeda złożył rezygnację. Nowym naczelnym rozgłośni został Mariusz Smolarek.

Jak podano w komunikacie, Michał Celeda nie rozstaje się z firmą. Będzie przebywać na kilkumiesięcznym urlopie, z którego ma wrócić w nowej roli. Jego obowiązki przejął Mariusz Smolarek, dotychczasowy redaktor naczelny i dyrektor programowy Antyradia i Chillizet.

Konsekwencją zmian na stanowisku redaktora naczelnego Radia Zet jest powołanie Marcina Bąkiewicza na p.o. redaktora naczelnego i dyrektora programowego Antyradia. Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasową - dyrektora muzycznego stacji, którym jest od 2016 roku.

W Chillizet funkcję redaktora naczelnego i dyrektora programowego objął Dariusz Staniak, pozostając jednocześnie dyrektorem muzycznym.

Michał Celeda redaktorem naczelnym Radia Zet był od kwietnia 2019 roku. Wcześniej - od końca września 2018 roku - pełnił obowiązki naczelnego. Wcześniej przez blisko 18 lat Celeda związany był z Radiem Eska, ostatnio jako zastępca dyrektora muzycznego i zastępca dyrektora programowego.

(KOZ, 07.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.