Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat realizuje serial o depresji wśród młodzieży

W serialu "Mental" gra m.in. Martyna Byczkowska (fot. Polsat/materiały prasowe)

Ruszyły zdjęcia do serialu Polsatu pt. "Mental", który opowiada o losach młodych ludzi przebywających w szpitalu psychiatrycznym.

Stacja tłumaczy, że w czasie pandemii zdecydowała się podjąć ważny społecznie temat depresji wśród dzieci i młodzieży. Bohaterowie serialu zaczynają mieć problemy ze zdrowiem psychicznym i trafiają na leczenie do szpitala psychiatrycznego. Tam zawiązują przyjaźnie.

W serialu wystąpią m.in. Janusz Chabior, Michał Czernecki, Sandra Drzymalska, Martyna Byczkowska, Mateusz Górski i Kacper Olszewski. Za reżyserię i adaptację scenariuszy odpowiada Kordian Kądziela, a producentem jest TFP.

"Mental" powstaje na podstawie fińskiego formatu, emitowanego w stacji YLE. Swoje wersje serialu mają już telewizje we Francji, Włoszech i Niemczech. Polsat nie podaje jeszcze, kiedy "Mental" będzie miał premierę.

(MNIE, 06.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.