Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Avant Productions & Records debiutuje z utworem Viki Gabor „Moonlight"

Utwór „Moonlight" to pierwsza produkcja Avant Productions & Records (fot. www.instagram.com/VikiGabor)

Avant Productions & Records jest nowym podmiotem specjalizującym się w produkcjach muzycznych, a także licencjonowaniu utworów do reklam.

Właścicielem Avant Productions & Records jest Małgorzata Leitner, założycielka Avant Models i Avant Management działających na rynku reklamowym od przeszło 15 lat.

Avant Productions & Records debiutuje z utworem "Moonlight", stworzonym dla wokalistki Viki Gabor (Sony Music). Muzykę i słowa napisali Jeremi Sikorski, Mikołaj Trybulec i Viki Gabor.

AP&R odpowiada za kreację i wyprodukowanie utworu. Wydawcą singla jest Sony Music Entertainment Poland. Premierę "Moonlight" zaplanowano na 3 września br.

Za artystyczny nadzór projektów muzycznych w spółce AP&R odpowiada Jeremi Sikorski, kompozytor, songwriter, wokalista, od kilku lat związany z agencją Avant Management.

 

(AMS, 03.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.