Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominik Wałęga dyrektorem ds. rozwoju biznesu i produktów w Performics

Dominik Wałęga wraca do Publicis Groupe po czterech latach (fot. materiały prasowe)

Dominik Wałęga, dotychczasowy chief digital officer w Havas Media Group, objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu i produktów w agencji marketingu efektywnościowego Performics (Publicis Groupe).

Do najważniejszych zadań Wałęgi należeć będzie stworzenie oferty biznesowej w obszarach CRM i marketing automation oraz rozwój produktów narzędziowych i technologicznych. Wałęga ma również kierować jednym z zespołów klienckich.

Dominik Wałęga wraca do Publicis Groupe po czterech latach. W Performics pracował 13 lat - stworzył od podstaw dział SEM i SEO oraz był odpowiedzialny za prowadzenie działań dla największych klientów agencji w zakresie performance marketingu.

Ostatnio pracował w Havas Media Group, a wcześniej był związany z agencjami: MEC (obecnie Wavemaker), San Markos, Starcom. Od 2017 do 2019 roku rozwijał własny start-up Web2Metrics. Ma na koncie wiele nagród branżowych: Innovation, Mixx Awards oraz wyróżnień w Golden Arrow i nominacji do Effie.

(AMS, 02.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.