Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Natalia Kukulska ambasadorką marki Avon

(screen Youtube.com/Avon Polska)

Avon wprowadza na rynek nowy zapach w kolekcji perfum Eve – Embrace. Ambasadorką całej linii zapachów Eve została piosenkarka Natalia Kukulska.

Najnowszy katalog z produktami Avon z sesją zdjęciową z udziałem Natalii Kukulskiej pojawił się na rynku wczoraj. Kampania obejmuje dodatkowo działania PR i szereg aktywności w mediach społecznościowych ambasadorki oraz marki Avon (m.in. live z Kukulską na Facebooku). W ramach kampanii powstał również spot reklamowy, który jest emitowany w telewizjach oraz w serwisie YouTube.

Za koncepcję kreatywną kampanii i aktywację w social mediach odpowiada Avon, za zakup mediów – Starcom, za koordynację działań z artystką – agencja Star4Brands, a za działania PR – agencja Garden of Words.

Ambasadorkami Avon były już aktorki Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Adamska, Daria Widawska, Agnieszka Dygant, a także Ewa Farna, a wcześniej w reklamach firmy występowali też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Katarzyna Zielińska.

(AMS, 02.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.