Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były szef techniki Eurozetu, TVN i RMF FM szefem biura technologii Polskiego Radia

Nowy dyrektor biura technicznego Polskiego Radia był m.in. wiceprezesem ITI Neovision (fot. Piotr Molecki/East News)

Tomasz Berezowski, były szef techniki Eurozetu, TVN i RMF FM, został dyrektorem biura technologii Polskiego Radia.

Berezowski objął stanowisko w środę 1 września. Zajął miejsce Sławomira Krzewińskiego, który kierował biurem jako p.o. dyrektor od połowy 2020 roku. Krzewińskiemu nie przedłużono umowy. Pracę w Polskim Radiu rozpoczął trzy lata temu. W wyniku wygranego konkursu został wówczas zastępcą dyrektora biura technologii. Krzewiński wcześniej był dyrektorem technicznym Radia Opole, w którym pracował w latach 1993-2018.

Tomasz Berezowski jest ekspertem od techniki radiowej i telewizyjnej. Do końca 2016 roku był dyrektorem ds. infrastruktury Eurozetu. W latach 2002-2014 był dyrektorem technicznym TVN, zasiadał też w zarządzie spółki. Od połowy 2009 roku do połowy 2011 roku zajmował stanowisko wiceprezesa ITI Neovision (operator platformy N) ds. technologii. W latach 90. pracował jako szef infrastruktury technicznej w RMF FM.

Jak się dowiadujemy Adrian Markiewicz przestał pełnić obowiązki zastępcy dyrektora biura inwestycji i zabezpieczenia technicznego Polskiego Radia. Sprawował je od grudnia 2020 roku.

(KOZ, 02.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.