Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

9 września to ostatni termin zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze

Kampanie i projekty w niższej cenie można zgłaszać do konkursu do 2 września włącznie (fot. materiały prasowe)

2 września minął drugi termin zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze - organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Ostateczny termin zgłoszeń upłynie 9 września.

W ramach konkursu Złote Spinacze zostaną przyznane nagrody w 35 kategoriach. Kampanie i projekty realizowane na terenie Polski mogą zgłaszać zarówno agencje, firmy, jak i osoby prawne, instytucje państwowe i szkoły. Wzór formularza zgłoszeniowego i regulamin znajdują się na stronie Zlotespinacze.pl.

Przewodniczącym jury jest Marcin Sienkowski, head of marketing OLX Polska. Pozostali jurorzy to: Monika Kaczmarek-Śliwińska (Uniwersytet Warszawski), Agnieszka Kępińska-Sadowska (Mondelez International), Małgorzata Mejer (Procter & Gamble), Marta Pokutycka-Mądrala (Nationale-Nederlanden), Łukasz Malczewski (d*fusion communication) oraz Mariusz Wawer (3M).

Partnerem merytorycznym konkursu jest firma Deloitte, która zweryfikuje wyniki głosowań i będzie odpowiedzialna za przestrzeganie regulaminu konkursu.

Ogłoszenie nominacji zaplanowano na 7 października, a zwycięzców i laureatów poznamy podczas gali 3 grudnia. Magazyn "Press" jest partnerem wydarzenia.

(KAP, 02.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.