Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Złote Przeboje z nową oprawą, do zespołu dołącza Katarzyna Wilk

"Dobre popołudnie" poprowadzą Kamil Baleja i Katarzyna Wilk (fot. Pixabay.com)

1 września wystartuje jesienna ramówka Radia Złote Przeboje. O poranku słuchaczy będzie budził zmieniony skład prowadzących, a nowy program poprowadzą Kamil Baleja i dołączająca do zespołu Katarzyna Wilk. Stacja otrzyma też nową oprawę.

Nowy program "Dobre popołudnie" (od poniedziałku do czwartku od 14 do 18 ) poprowadzą Kamil Baleja, wcześniej związany z porannym pasmem stacji, a także Katarzyna Wilk, która 1 września dołączy do zespołu rozgłośni.

Katarzyna Wilk od 2014 do 2016 roku była gospodynią "Lepszej połowy dnia" w RMF FM. Wcześniej pracowała w krakowskiej rozgłośni Radiofonia i internetowym projekcie eLO RMF. Przez ostatnie cztery lata była związaną z Interią, gdzie pisała m.in. dla portalu Styl.pl.

Gospodarzami "Złote Przeboje na dzień dobry" będą z kolei Tomasz Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska. Audycja będzie emitowana w dni powszednie między 5.30 a 9.30. Następnie, od 9.30 do 14, pasmo poprowadzi Jerzy Telesiński.

Kontynuowane będą m.in. audycje Marzeny Rogalskiej "Piątek jak marzenie" i Odety Moro pt. "Najlepszy weekend". Nowością będzie program Kamila Balei "Łączy nas muzyka" - w soboty między 14 a 18.

Radio Złote Przeboje otrzyma też zmienioną oprawę muzyczną. Nowe brzmienie stacji przygotowała amerykańska firma ReelWorld.

Jesienna ramówka będzie promowana na antenie, na portalu Zloteprzeboje.pl i w mediach społecznościowych.

(MNIE, 31.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.