Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowa ramówka kanałów TVN Grupy Discovery i Playera.pl

Program w TTV będzie miał Robert Motyka (fot. materiały prasowe)

Wśród jesiennych propozycji Player.pl i tematycznych anten TVN Grupy Discovery znajdą się m.in. reality show "Żony Miami" oraz program "Rzeczy, których nauczył mnie ojciec" z kabareciarzem Robertem Motyką. Do zespołu TVN Style dołączy Olga Legosz.

Na głównej antenie TVN od 18 października w poniedziałki o 22.30 będzie emitowany serial "Nieobecni", który dotychczas był obecny tylko w Player.pl. Z kolei nowa edycja "Lego Masters" będzie nadawana w piątki o 20.00, od 5 listopada. Przed rokiem program emitowano w soboty.

Jesienią Player.pl zaprezentuje m.in. "Skazaną" z Agatą Kuleszą, "Pajęczynę" z Joanną Kulig, miniserial autorstwa Nataszy Parzymies pt. "Kontrola", serial "Chyłka - Oskarżenie" i reality show "Żony Miami".

W TTV wśród nowości znajdzie się program "Rzeczy, których nauczył mnie ojciec", w którym kabareciarz Robert Motyka spędzi lato ze swoim ojcem, a także cykl o sztuce randkowania pt. "Wyjadacze". Do TVN Style powróci talk-show "Miasto kobiet", który poprowadzą Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i działaczka społeczna Olga Legosz. Nowościami będą np. "Kobieco dookoła świata" z podróżniczką Kają Kraską w roli gospodyni i rozmowy "Między nami kobietami". W TVN Fabuła będzie można śledzić np. magazyn filmowy "Kinobuzz" i serial dokumentalny "Siedem kobiet w różnym wieku".

Konferencję ramówkową prowadził wczoraj Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, była na żywo nadawana w TVN 24 i na Player.pl.

(MNIE, 27.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.