Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wrześniowy "Vogue Polska" z nowym layoutem i czterema wersjami okładki

Na trzech wersjach okładki papierowego wydania "Vogue Polska" jest Maja Zimnoch

Wrześniowy "Vogue" (Visteria) z nową szatą graficzną to pierwszy numer pod kierownictwem Iny Lekiewicz. Wydanie jest w sprzedaży od 26 sierpnia.

Wszystkie międzynarodowe wydania "Vogue" łączy hasło „New Beginnings”. Polska edycja drukowana ukazała się w trzech wersjach, które różnią się okładkami. Na każdej jest modelka Maja Zimnoch, którą sfotografował Andrew Jacobs. Czwartą wersję okładki miesięcznika przygotowano dla wydania digitalowego, znalazła się na niej Fryderyka Wicherkiewicz.

Pismo ma odświeżoną szatę graficzną, inny układ stron i inne czcionki. Za layout odpowiada dyrektor artystyczny „Vogue Polska” Łukasz Aksamit. W magazynie po raz pierwszy pojawiła się sekcja z shoppingiem, w której influencerka, w tym numerze Olivia Kijo, podpowiada, co warto kupić w nadchodzącym sezonie. Numer ma 340 strony i kosztuje 16,90 zł.

(KRY, 26.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.