Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Grabowski twarzą kampanii społecznej związanej z leczeniem otyłości

Twarzą kampanii walczącej z otyłością został Andrzej Grabowski (screen: Facebook.com/wNowymKsztalcie)

We wtorek odbyła się konferencja prasowa, która zainaugurowała akcję społeczną dotyczącą leczenia otyłości. Jej twarzą został aktor Andrzej Grabowski.

"W nowym kształcie" to kampania społeczna, która podpowiada pacjentom, jak skutecznie leczyć otyłość i gdzie szukać profesjonalnej pomocy – począwszy od diety, poprzez pomoc psychologiczną, aż po chirurgię bariatryczną.

Organizatorem kampanii jest Instytut Człowieka Świadomego. Realizuje ją f2f evolution, agencja marketingowa specjalizująca się w obsłudze rynku farmaceutycznego. W ramach działań powstała strona internetowa oraz profile na Facebooku i Instagramie. Na stronie internetowej dostępne są materiały edukacyjne oraz spoty wideo, które przedstawiają historię ludzi, którym udało się pokonać otyłość.

(AKI, 26.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.