Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do serwisu streamingowego CNN+ potrzeba 200 osób

CNN start serwisu określa jako najważniejszy moment od swojego powstania w 1980 roku

Przy serwisie streamingowym CNN+, który ruszy w pierwszym kwartale przyszłego roku, znajdzie pracę 200 osób.

Przy serwisie streamingowym CNN+, który ruszy w pierwszym kwartale przyszłego roku, znajdzie pracę 200 osób.

O planach wprowadzenia CNN+ po raz pierwszy informowano pod koniec czerwca. Poszukiwani są pracownicy na wszystkie szczeble - menedżerowie najwyższego kierownictwa, producenci wykonawczy, redaktorzy, reporterzy i pracownicy techniczni.  

CNN+ będzie kierowany przez dyrektora ds. cyfrowych sieci Andrew Morse'a. Oprócz zajmujących blisko pół dnia programów na żywo ze stacji telewizyjnej CNN serwis zaoferuje ekskluzywne treści dotyczące takich tematów, jak: zmiana klimatu, polityka na Bliskim Wschodzie, kwestie rasowe. CNN+ stawiać będzie na interakcję z odbiorcami.

Pierwszą znaną postacią zatrudnioną w CNN+ jest prezenterka Kasie Hunt, przez wiele lat pracująca dla NBC News, która przed miesiącem odeszła z MSNBC.

(MAC, 26.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.