Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polsat News odchodzą: Giersz, Białkowski, Łaguna, Banasiak i Cenker

Według Tomasza Matwiejczuka, rzecznika prasowego Polsatu, rotacja w zespole dziennikarzy jest zupełnie naturalna (screen Youtube.com/Polsatnews.pl)

Reporterzy Michał Giersz, Przemysław Białkowski, Grzegorz Łaguna, Michał Banasiak i Magdalena Cenker odchodzą z Polsat News - ustalił "Presserwis".

Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, komentuje, że rotacja wśród dziennikarzy jest zupełnie naturalna. - Część osób przychodzi, inne odchodzą. Nie dzieje się nic nadzwyczajnego - zapewnia rzecznik. Dodaje, że z jednej strony stacja cieszy się, że jej dziennikarze są bardzo cenieni przez rynek i wiele firm czy mediów widzi ich u siebie. - Z drugiej na pewno zawsze szkoda, że odchodzą nasze koleżanki czy koledzy. Każdy, kto odchodzi, ma swoją historię, swoje powody i plany na przyszłość i życzymy im po prostu powodzenia - stwierdza Matwiejczuk.

Michał Giersz dołączył do Polsat News w maju 2015 roku. Jest reporterem, a w przeszłości prowadził też m.in. "Nowy dzień". Przemysław Białkowski pracuje w Polsat News od 2009 roku. Najpierw był reporterem w Katowicach, a w 2013 roku przeszedł do centrali stacji w Warszawie i zaczął prowadzić programy, m.in. "Wydarzenia" i "Nowy dzień". Grzegorz Łaguna dołączył do zespołu reporterów Polsat News w listopadzie 2019 roku. Michał Banasiak od lipca 2020 roku pracował jako reporter w łódzkim oddziale stacji. Magdalena Cenker od 2008 roku była związana z TV Biznes, później przeszła do Polsat Biznes i Polsat News. Jest reporterką, w przeszłości prowadziła też m.in. "Informacje".

(MNIE, 26.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.