Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Zaborski będzie rozmawiał z politykami w TVN 24

Marcin Zaborski pierwszą rozmowę w TVN 24 przeprowadzi 4 września (fot. Tomasz Pierzgalski)

Marcin Zaborski, ostatnio dziennikarz RMF FM, od września dołącza do zespołu TVN 24 - dowiedział się "Press".

Marcin Zaborski w sobotnich porankach po godz. 9 rozmawiać będzie z politykami. Pierwszą rozmowę Zaborskiego będzie można obejrzeć 4 września.

Poza cotygodniowymi wywiadami, dziennikarz dołączy także do prowadzących niedzielne debaty w TVN 24 poświęcone sprawom społecznym i politycznym.

- Poważnie traktujemy nasze nowe hasło "Twoim prawem jest wiedzieć" i wynikające z niego zobowiązanie wobec widzów. Z radością więc witamy na naszym pokładzie jednego z najlepszych w Polsce ekspertów od wywiadów, który zadebiutuje w telewizji - mówi Michał Samul, redaktor naczelny TVN24.

Marcin Zaborski od września 2016 roku pracował w RMF FM. Prowadził "Popołudniową rozmowę". Wcześniej - od 2000 roku - związany był z radiową Trójką. Od lipca 2009 roku prowadził "Salon polityczny Trójki". Ostatnio był gospodarzem popołudniowego "Pulsu Trójki". Ponadto Zaborski prowadził "Cafe Historia" w TVP Historia oraz pisał artykuły do "Dziennika Gazety Prawnej" i "Newsweek - Psychologia". Jest doktorem nauk humanistycznych, politologiem, adiunktem w Instytucie Nauk Społecznych i w Katedrze Dziennikarstwa Uniwersytetu SWPS. Zaborski jest też autorem książek: "Biuro Myśli Znalezionych", "Lato'39. Jeszcze żyjemy" oraz - wraz z Magdą Umer - "Piekielna nieobecność. Opowieść o przyjaźni z Zuzią Łapicką"

(KOZ, 24.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.