Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Julia Pietruszka przechodzi z newonce.media do Grupy naTemat

Wcześniej Julia Pietruszka związana była z newonce.media, gdzie pełniła funkcję project managera newonce.radio (fot. materiały prasowe)

Julia Pietruszka obejmuje funkcję business owner projektu Brid, będzie też odpowiedzialna za działania PR i marketingu w Grupie naTemat.

Julia Pietruszka ma odpowiadać za rozwój biznesu, opracowywanie strategii kampanii kontentowych oraz projekty komercyjne platformy Brid, która należy do naTemat.pl. Zajmie się również działaniami marketingowymi i PR serwisów z grupy wydawnictwa: Natemat.pl, Aszdziennik.pl, Dadhero.pl, Innpoland.pl, Mamadu.pl.

Wcześniej Julia Pietruszka związana była z newonce.media, gdzie pełniła funkcję project manager newonce.radio, a w poprzednich latach pracowała w wydawnictwie Marquard Media Polska jako event manager.

(BAE, 24.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.