Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Radia Lublin oddelegowany do funkcji prezesa związku MOC Radio

Mariusz Deckert jest jednym z trzech członków rady nadzorczej MOC TV (screen YouTube.com/Stowarzyszenie Autorów ZAiKS)

Mariusz Bartkowicz, Mariusz Deckert i Paweł Kwieciński weszli do rady nadzorczej Związku Pracodawców Mediów Radiowych MOC Radio, utworzonego przez Polskie Radio i regionalne rozgłośnie publiczne zrzeszone w Audytorium 17.

Mariusz Bartkowicz jest prezesem Radia Kraków, a Mariusz Deckert - Radia Lublin. Z kolei Paweł Kwieciński w Polskim Radiu zajmuje stanowisko dyrektora biura programowego i pełni obowiązki szefa radiowej Trójki.

Do pełnienia funkcji prezesa związku czasowo oddelegowany został Mariusz Deckert.

Powołanie związku MOC Radio, według zapowiedzi, jest "odpowiedzią na wielokrotnie wyrażaną przez Przewodniczącego KRRiT, potrzebę konsolidacji całego rynku medialnego i reklamowego wokół nowych, zintegrowanych badań konsumpcji treści mediowych".

Najwięksi nadawcy komercyjni (Grupa RMF, Eurozet, Time i Grupa Radiowa Agory) od 2002 roku zrzeszeni są w Komitecie Badań Radiowych. Zarówno Polskie Radio, jak i Audytorium 17 biorą udział w pracach Komitetu Badań Radiowych, choć nie są jego członkami.

(KOZ, 24.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.