Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Świtała nowym customer experience directorem w Spacecamp

Tomasz Świtała ostatnio pracowął w Cheil Poland (fot. materiały prasowe)

Tomasz Świtała dołączył do zespołu Spacecamp (Brand New Galaxy) jako customer experience director.

Świtała ma nadzorować dział User Experience i współpracować z Arturem Puszkiewiczem odpowiedzialnym za komórkę Customer Experience Intelligence (CXI), wspierając go w tworzeniu i implementacji innowacyjnych usług.

- Połączenie ekspertów Spacecamp z obszaru badań konsumenckich, customer experience, strategii digitalowych i komunikacyjnych umożliwi jeszcze skuteczniejsze doradzanie naszym klientom przy podejmowaniu efektywnych decyzji marketingowych – komentuje Alicja Miłuńska, managing director Spacecamp.

Świtała pracował dla takich marek, jak Amazon, eBay, Reebok, Samsung, Energizer, Hankook, Merck, 4F, CEDC i PKO, m.in. w Cheil Poland, WebInterpret oraz Nowoczesnej Firmie. Połączenie jego kompetencji z badaczami, analitykami i strategami Spacecamp ma wzmocnić ofertę agencji o innowacyjne rozwiązania customer-centric.

(AMS, 24.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.