Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eobuwie.pl realizuje kampanię w kilkunastu krajach

Kampania wspiera budowę wizerunku marki i pokazuje różnorodność asortymentu Eobuwie.pl. (fot. materiały prasowe)

Agencja PZL odpowiada za strategię komunikacji, kreację wideo oraz przygotowanie designu i wizualnej strony kampanii Eobuwie.pl, realizowanej pod hasłem „Twoje buty mówią o Tobie”.

Poza Polską kampania Eobuwie.pl prowadzona jest w kilkunastu europejskich krajach. Trwa jej pierwszy etap. Komunikacja ma wspierać budowę wizerunku marki i zwiększać jej świadomość oraz podkreślać szerokość i różnorodność asortymentu. Cała realizowana jest w internecie, opiera się na różnej długości formatach wideo, kampanii display oraz materiałach w social mediach. Kampanię wspierać będą działania z influencerami, realizowane przez agencję digitalową Buzzgrow. Produkcją kampanii zajął się Oto Film oraz Maciej Miloch (PhotoBy).

(AMS, 18.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.