Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Złotorowicz pierwszym zastępcą redaktora naczelnego "Super Expressu"

Jan Złotorowicz pracuje w "Super Expressie" od 13 lat (fot. materiały prasowe)

Jan Złotorowicz objął nowo utworzoną funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego "Super Expressu" (Grupa ZPR Media).

Jan Złotorowicz objął nowo utworzoną funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego "Super Expressu" (Grupa ZPR Media).

Do jego obowiązków należy zarządzanie zespołem serwisu Se.pl. Jak podano w komunikacie, nowa funkcja związana jest z "dynamicznym rozwojem serwisu".

Jan Złotorowicz do "Super Expressu" dołączył w 2008 roku jako redaktor w dziale wydarzeń. W marcu 2019 roku został wicenaczelnym dziennika. Pracę dziennikarską zaczynał w 2003 roku w "Trybunie". 

Redaktorem naczelnym "Super Expressu" jest Grzegorz Zasępa, który ma pięciu zastępców. Obok Jana Złotorowicza są to: Stanisław Drozdowski, Hubert Biskupski, Jarosław Sulikowski i Bartłomiej Łęczek.

(KOZ, 17.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.