Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polskiego Radia odeszła Anna Burzyńska

Anna Burzyńska sekretarzem radiowej Jedynki była przez cztery ostatnie lata (fot. materiały prasowe)

Anna Burzyńska, sekretarz radiowej Jedynki, po niemal 30 latach odeszła z Polskiego Radia i przeszła na emeryturę - dowiedział się "Press".

Burzyńska była sekretarzem Programu I Polskiego Radia od czerwca 2017 roku, pełniła tę funkcję też od 2007 do 2009 roku. W latach 1995-2006 i 2009-2016 pracowała w Trójce, a od 1998 roku jako sekretarz anteny.

Burzyńska, razem z Anną Krakowską, były w Trójce najbliższymi współpracowniczkami szefowej Magdy Jethon. W 2016 roku została przeniesiona do portalu Polskieradio.pl, gdzie przygotowywała treści na stronę internetową Jedynki. Burzyńska pracę w Polskim Radiu rozpoczęła w 1992 roku. 

Z naszych informacji wynika, że obowiązki Anny Burzyńskiej przejęła Magdalena Angiel-Binek, która kilka miesięcy temu została zastępczynią sekretarza Jedynki. Angiel-Binek wcześniej pracowała w Agencji Promocji Polskiego Radia, gdzie odpowiadała za Trójkę.

(KOZ, 09.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.