Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 1 liderem dzięki kolumbijskiemu serialowi "Królowa i konkwistador"

Widownia serialu dochodzi do 1,13 mln (screen Vod.tvp.pl)

Średnio 932 tys. widzów ogląda w TVP 1 kolumbijski serial kostiumowy "Królowa i konkwistador".

Jedynka pokazuje serial codziennie od 12 lipca - od poniedziałku do soboty o 20.35 (w niektóre dni po dwa odcinki) i w niedziele o 20.15. W lipcu najwięcej widzów - 1,13 mln - przyciągnął odcinek z 29 lipca.

TVP 1, emitując serial "Królowa i konkwistador", po trzech tygodniach w tym paśmie ma średnio 8,56 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej - więcej niż TVN (8,22 proc.), Polsat (7,23 proc.) i TVP 2 (4,99 proc.).

"Królowa i konkwistador" to opowieść o miłości osadzona w realiach Ameryki Południowej XVI wieku. Serial opowiada o losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki w czasach, kiedy konkwistadorzy pojawiają się na ziemi Indian. 

W zeszłym roku TVP 1 w wakacje pokazywała codziennie wieczorem meksykańską telenowelę "La Bambida", a dwa lata temu ukraińską "Zniewoloną", którą śledziło średnio 2,53 mln widzów.

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 04.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.