Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sandra Hajduk szefową Kobieta.pl, z rynku zniknie Gala.pl

Sandra Hajduk serwisem Gala.pl kierowała przez półtora roku (fot. materiały prasowe)

Po zamknięciu dwutygodnika "Gala" Sandra Hajduk, od stycznia 2020 roku redaktorka prowadząca Gala.pl, poprowadzi należący do Burdy serwis Kobieta.pl.

Dotychczas zajmowała się głównie show-biznesem, choć jak przekonuje, tematyka lifestylowa nie jest jej obca. - Nowe wyzwanie traktuję jako ekscytujące doświadczenie - mówi. Dziennikarka wciąż będzie też współpracować z "Dzień dobry TVN".

Pod koniec lipca Burda Media Polska zrezygnowała z licencji Gruner und Jahr na wydawanie dwutygodnika "Gala". Umowa obejmowała również Gala.pl. "Jak już część z Was pewnie wie, »Gala« (a co za tym idzie, również Gala.pl), niebawem zniknie z polskiego rynku" - poinformowała Hajduk na Instagramie. Tomasz Jaros z biura prasowego Burdy podaje, że serwis internetowy nadal będzie funkcjonował, nie podaje jednak, jak długo. Dwutygodnik po raz ostatni ma się ukazać 23 sierpnia.

Kobieta.pl istnieje od ponad 10 lat. W tym roku Burda odświeżyła jej design oraz wprowadziła nową strategię w zakresie treści. Jak informuje wydawca, serwis skupia się na najważniejszych kwestiach w życiu Polek, zarówno osobistych, rodzinnych, jak i społecznych. Znajdą się tam również treści poradnikowe, rozrywkowe i edukacyjne. Nie jest wydawany na licencji.

 

(KRY, 03.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.