Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał o hip-hopie Mixtape w sieci Toya, wkrótce także z satelity

Stacja Mixtape nadaje od września 2020 roku (fot. Pixabay.com)

2 sierpnia do oferty sieci Toya dołączy prezentujący muzykę hiphopową kanał Mixtape. To pierwszy duży operator, który zdecydował się na wprowadzenie stacji do swoich pakietów. Mixtape planuje rozpoczęcie także przekazu satelitarnego.

W Toya kanał będzie dostępny w pakiecie Wygodnym na pozycji nr 715. Mixtape pojawi się też w aplikacji Toya GO.

Kilka dni temu stacja złożyła wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o koncesję satelitarną. - To preludium do mocnej ekspansji zagranicznej - mówi Sebastian Błaszczykiewicz, wiceprezes zarządu SandBoxMedia, nadawcy stacji. Szczegółów dotyczących dystrybucji poza granicami kraju nie chce jeszcze zdradzać.

Mixtape prezentuje teledyski polskich i zagranicznych artystów sceny hip-hop. Kanał nadaje od września 2020 roku, ale do tej pory był obecny tylko w małych kablówkach, np. Asta-Net, Elsat, SMSNet i Bart-Sat.

(MNIE, 02.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.