Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dom produkcyjny Oto Film powiększa zespół

Karim Nafkha w Oto Film ma być odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną i media społecznościowe (fot. materiały prasowe)

Do domu produkcyjnego Oto Film dołączyli Jagoda Leszko i Karim Nafkha. Firma zapowiada, że zatrudni więcej osób.

Jagoda Leszko, która w Oto Film jest digital content junior producer, stawiała pierwsze kroki jako asystentka reżysera, a następnie druga reżyserka. Poprzednio związana była z takimi firmami, jak Arcore, FoszerSawicki i Constantin Entertainment.

Karim Nafkha jako communication manager ma odpowiadać za komunikację zewnętrzną i media społecznościowe. Ma doświadczenie zarówno w pracy agencyjnej (AdPrime, Pankowalski Strategicznie), jak i w dużych korporacjach (Talentuno, Teleperformance).

Wcześniej do Oto Film dołączył Andre Troubetzkoi jako head of development.

- Oto Film, które w przyszłym roku będzie świętować swoje trzydziestolecie, zmienia się i przygotowuje do unowocześnienia i rozszerzenia struktur. Od połowy lipca zaczęliśmy wdrażać plan polegający na wprowadzeniu wielu nowych rozwiązań. Sierpień będzie dla nas miesiącem wyjątkowym, będzie to miesiąc zmian, o których niebawem zaczniemy informować - zapewnia Jacek Kulczycki, CEO Oto Film.

W październiku 2020 roku studio filmowe Oto Film połączyło się z domem produkcyjnym Tank. - W momencie połączenia zapewnialiśmy, że Oto Film będzie się zmieniać, by stać się jeszcze bardziej nowoczesnym, prężnym, godnym zaufania, a przede wszystkim jakościowym partnerem z kluczową rolą producenta i z szerokim wachlarzem usług - przypomina Magda Olak, dyrektorka zarządzająca Oto Film. - Sygnalizowaliśmy wtedy, że będą zatrudnienia. I nie powiedzieliśmy w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa - dodaje.

Oto Film zatrudnia obecnie 35 osób.

(AMS, 29.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.