Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Miss Polski bez patronatu WP. Konkurs znakiem świata, który przemija

- Skupiamy się na inicjatywach promujących równość i różnorodność - informuje WP (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska nie obejmie w tym roku patronatem medialnym plebiscytu piękności Miss Polski 2021. Internauci od kilku lat mogli głosować na Miss Polski Wirtualnej Polski.

- Podjęliśmy decyzję, że nie będziemy patronować konkursowi. Skupiamy się na inicjatywach promujących równość i różnorodność - mówi Michał Siegieda, rzecznik prasowy WP.

Redaktor naczelny Wirtualnej Polski Piotr Mieśnik kilka dni temu w mailu do pracowników napisał: "W dobie obecnego stanu świadomości, walki o prawa i status kobiet - taki konkurs skupiający się tylko na fizyczności jest znakiem świata, który przemija".

W ramach Miss Polski od 2013 roku odbywał się także plebiscyt Miss Polski Wirtualnej Polski - wyboru dokonywali internauci portalu. Po raz ostatni wyróżnienie zostało wręczone podczas Miss Polski 2020 na początku stycznia 2021 roku.

Finałowa gala wyborów Miss Polski 2021 odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku w Nowym Sączu.

(KOZ, 28.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.