Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO i HBO Max na koniec roku dojdą do 73 mln subskrypcji

HBO Max w przyszłym roku w Polsce zastąpi platformę HBO GO

Kolejny dobry kwartał dla HBO i HBO Max należących do koncernu WarnerMedia. AT&T (właściciel koncernu) podnosi globalną prognozę liczby subskrypcji na koniec roku do 70-73 mln.

W najnowszym zestawieniu AT&T podaje, że WarnerMedia odnotował w drugim kwartale łącznie 2,8 mln nowych abonentów HBO Max i HBO, wliczając tylko USA i Kanadę (Netflix globalnie dodał tylko 1,54 mln). Liczba abonentów obydwu platform razem, na największym rynku, na koniec czerwca wyniosła 47 mln, czyli o 10,7 mln więcej, niż rok wcześniej, a globalnie - 67,5 mln, czyli o 12 mln więcej.

29 czerwca HBO Max zostało uruchomione w 39 krajach regionu Ameryki Łacińskiej i Karaibów. Na początku 2022 roku ma trafić do Europy, w tym także do Polski.

(MAC, 27.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.