Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Lipiec 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Clubhouse rezygnuje z zaproszeń

Teraz do Clubhouse może dołączyć każdy użytkownik internetu (fot. Nathana Rebouças/Unsplash.com)

Clubhouse, aplikacja pozwalająca na komunikację głosową i wysyłanie wiadomości dźwiękowych, dostępna dotychczas wyłącznie dla zaproszonych użytkowników, zniosła to ograniczenie.

Firma Alpha Exploration, właściciel aplikacji, poinformowała o zakończeniu fazy zamknięciu beta testów. Teraz do Clubhouse może dołączyć każdy użytkownik internetu. Zaktualizowana wersja aplikacji została udostępniona dla systemów Android i iOs.

Clubhouse to aplikacja pozwalająca na komunikację głosową między użytkownikami znajdującymi się wspólnie w tzw. pokojach rozmów. Zyskała dużą popularność po tym, jak zaczęli z niej korzystać specjaliści i celebryci, którzy prowadzili wykłady i tworzyli programy radiowe przy jej wykorzystaniu.

(LL, 26.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.