Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Raper Sokół i producenci reklamowi założyli spółkę Ponad

(screen YouTube.com/Prosto TV)

Raper Wojciech Sosnowski (Sokół), Kuba Ranik, partner w Moon Films, Piotr Jasiński, współwłaściciel studia postprodukcyjnego Biel, i Marcin Pyszora, były strateg i dyrektor kreatywny high&, powołali spółkę Ponad.

Sosnowski, Ranik, Pyszora i Jasiński są współwłaścicielami spółki, która chce świadczyć usługi filmowe przede wszystkim na rzecz rynku reklamowego.
Ponad specjalizuje się w usługach filmowych z wykorzystaniem dronów FPV (First Person View - pilot drona ma podgląd na żywo na widok z powietrza z kamery zamocowanej na wielowirnikowcu, uzyskując wrażenie, jakby znajdował się na jego pokładzie).

Ponad ma na koncie już kilka realizacji, m.in. współrealizowała z Maciejem Poschwaldem (zdjęcia z dronów) produkcje Męskiego Grania na zlecenie Opus Film.

Jak wyjaśnia Kuba Ranik, Ponad bierze obecnie udział w kilku przetargach reklamowych, a także jest w trakcie przygotowywania dużej produkcji (9 dni zdjęciowych w Ekwadorze, Rumunii, Polsce i na Węgrzech), ale szczegóły tego projektu nie zostały podane na tym etapie.

(AMS, 23.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.