Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wolski, Zachodny, Domagała i Urban w redakcji sportowej Viaplay

Rafał Wolski przez 15 lat pracował w Canal+, a Zachodny od 2017 roku w tworzył materiały dla "Łączy nas Piłka" (fot. materiały prasowe)

Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny i Tomasz Urban dołączają do redakcji sportowej Viaplay w Polsce.

Rafał Wolski i Piotr Domagała będą komentatorami wydarzeń sportowych transmitowanych na platformie Viaplay w Polsce. Domagała ma być także jednym z gospodarzy polskiego studia. Z kolei Michał Zachodny i Tomasz Urban pojawiać się będą w roli współkomentatorów, ekspertów i reporterów.

Rafał Wolski przez ponad 15 lat pracował jako komentator piłkarski w Canal+. Od marca 2014 roku z Canal+ związany był również Piotr Domagała. Michał Zachodny od 2017 roku w Polskim Związku Piłki Nożnej tworzył materiały dla "Łączy nas Piłka", a wcześniej w latach 2013-2016 był dziennikarzem Sport.pl. Tomasz Urban przez ostatnie cztery lata pracował w Eleven Sports, komentując głównie Bundesligę. 

Serwis Viaplay zostanie uruchomiony w Polsce 3 sierpnia. Ma prawa m.in. do pokazywania Bundesligi, Premier League (od sezonu 2022/2023), Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, wyścigów Formuły 1 (od 2023 roku). Szefem redakcji sportowej Viaplay w Polsce został Paweł Wilkowicz.

(KOZ, 23.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.