Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lotto partnerem tytularnym gry Fantasy Ekstraklasa

Gracze Lotto Fantasy Ekstraklasy powalczą o nagrody Numer miesiąca czy Numer sezonu (fot. materiały prasowe)

Marka Lotto (Totalizator Sportowy) została partnerem tytularnym Fantasy Ekstraklasa, gry internetowej polegającej na tym, że gracze rywalizują składami wybranymi spośród prawdziwych ligowych piłkarzy.

Od sezonu 2021/2022 gra zmienia nazwę na Lotto Fantasy Ekstraklasa. Jednocześnie wraz ze startem ligi Ekstraklasa, wspólnie z Totalizatorem Sportowym, wprowadza nagrody dla wyróżniających się piłkarzy i drużyn (w oparciu o oficjalne statystyki Ekstraklasy przyznawane będą nagrody: Numer miesiąca i Numer sezonu). Wśród nowości przewidziano też m.in. nagrodę Managera miesiąca.

Lotto Fantasy Ekstraklasa nie jest grą hazardową, lecz działa na zasadzie konkursu. Zadaniem uczestników jest wybór takiego wirtualnego zespołu piłkarzy, który będzie zdobywać najwięcej punktów w ramach rozgrywek Ekstraklasy przez dziewiętnaście kolejek rundy jesiennej sezonu 2021/2022. Punkty są przyznawane za rzeczywiste osiągnięcia wybranych przez gracza piłkarzy w trakcie rozgrywek Ekstraklasy.

(IKO, 22.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.