Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Roksana Węgiel prowadzącą "You Can Dance" w TVP 2

Roksana Węgiel wygrała show "The Voice Kids" w TVP 2 (screen: YouTube/TVP)

Wokalistka Roksana Węgiel została współprowadzącą talent show "You Can Dance - nowa generacja", który od września będzie można oglądać w TVP 2. Drugą gospodynią show jest tancerka Ida Nowakowska.

W jury widowiska zasiadają: choreograf Agustin Egurrola, uczestniczka dziewiątej edycji "You Can Dance - po prostu tańcz" Klaudia Antos oraz tancerz baletowy Michał Kostrzewski.

Roksana Węgiel pojawi się w programie na etapie tzw. akademii, którą widzowie zobaczą po relacjach z castingów. Piosenkarka będzie uczestniczyła też w realizacji odcinków studyjnych.

"You Can Dance - nowa generacja" jest oparte na formacie "So You Think You Can Dance. The next generation". W programie biorą udział utalentowane tanecznie dzieci. Dla Telewizji Polskiej widowisko produkuje Endemol Shine Polska.

(MNIE, 21.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.