Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pereira przeprasza marszałka Senatu po ugodzie sądowej

Samuel Pereira jest szefem portalu Tvp.info (fot. Piotr Molęcki/East News)

Szef portalu Tvp.info Samuel Pereira umieścił na Twitterze przeprosiny dla marszałka senatu Tomasza Grodzkiego. To efekt ugody sądowej.

"Wyrażam ubolewanie, że 20.12.2019 r. opublikowałem na Twitterze wpis, w którym wyraziłem błędną opinię, że Marszałek Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł" - napisał Pereira.

Dodał, że wyrażone przez niego zdanie wynikało ze złego zrozumienia publikacji medialnych. W rozmowie z "Press" Samuel Pereira potwierdza, że doszło do zawarcia ugody sądowej, ale podkreśla, że nie może wypowiadać się o jej szczegółach.

Marszałek Grodzki złożył pozew przeciwko szefowi portalu Tvp.info po tym, gdy ten stwierdził na Twitterze: "Senator Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł. Wg niego nie ma problemu... bo stało się to w gabinecie prywatnym, a nie w szpitalu. Jak to możliwe, że nadal jest marszałkiem?".

(MNIE, 16.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.