Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ekstraklasa promuje akcję #SzczepimySie

W nowym spocie wystąpiły legendy polskiej piłki nożnej oraz piłkarze Ekstraklasy (fot. materiały prasowe)

Ekstraklasa promuje szczepienia przeciwko COVID-19 nowym spotem, w którym wystąpili m.in. trenerzy piłki nożnej Andrzej Strejlau i Jerzy Engel oraz byli piłkarze Stanisław Oślizło, Kazimierz Kmiecik i Andrzej Juskowiak.

Klip przygotowała Ekstraklasa Live Park przy udziale klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy, które dostarczyły nagrania klubowych legend. Będzie emitowany od nowego sezonu przed meczami na antenach Canal+ i TVP, a także w mediach społecznościowych Ekstraklasy, jej partnerów oraz 18 klubów.

– W poprzednim sezonie przygotowaliśmy grafiki telewizyjne, widoczne kilkukrotnie w ciągu meczu na ekranie telewizora. Kolejny krok to właśnie ten spot. Nie wykluczamy, że w kolejnych miesiącach powstaną nowe aktywacje. Nie planujemy akcji outdooru na stadionach - powiedział "Presserwisowi" Bartosz Orzechowski, menedżer ds. komunikacji w Ekstraklasa SA. I dodał: – Na stadiony, zgodnie z obowiązującym prawem, będą wpuszczani wszyscy, nie tylko osoby zaszczepione. Kluby, czyli organizatorzy meczów, nie mogą zbierać tego typu wrażliwych danych.

(BKS, 12.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.